Співробітники Вознесенського райуправління поліції продовжують навчати та розповідати громадянам про різні шахрайські схеми та як не потрапити на їхній гачок.

Для більшої обізнаності жителів Єланецької громади правоохоронці роздавали буклети та листівки, в яких міститься інформація щодо найпоширеніших шахрайських схем та поради як захиститись від злочинних дій аферистів, — повідомляє пресслужба ГУНП Миколаївщини.

Ваш родич потрапив у біду.

Якщо незнайомець представляється поліцейським або лікарем та в телефонному режимі запевняє, що ваш родич потрапив у неприємності і терміново потребує грошей – зупиніться. Насамперед вам необхідно перевірити правдивість цієї інформації. Подзвоніть безпосередньо до вказаного родича.

Дзвінок від імені представників банку

Зловмисники телефонують жертві, представляються співробітниками банку і вводять громадян в оману: повідомляють неправдиву інформацію щодо блокування чи перевипуску картки або хакерської атаки. Люди, не розуміючи небезпеки, добровільно вказують свої персональні дані, а через деякий час із їхніх рахунків зникають грошові кошти.

Соціальні виплати

Не довіряйте повідомленням у соцмережах, які пропонують перейти за невідомим посиланням та ввести секретні дані банківської картки нібито для оформлення «грошової допомоги».

Купівля-продаж товарів в інтернеті

Низька ціна товару, значно нижча від конкурентів, необхідна повна або часткова передоплата. Продавець виставляє низьку ціну, але просить обов’язково передоплату, повну або часткову. У таких випадках покупець, оплативши товар, його частину чи вартість доставлення, досить часто залишається ні з чим.

Шановні громадяни, будьте пильні, не довіряйте незнайомцям!

Якщо ви чи ваші знайомі все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте на спецлінію 102 або звертайтеся до найближчого відділу поліції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *