У Баштанському районі колишня провідна спеціалістка державної виконавчої служби розтратила на підставі свідомо підроблених нею офіційних документів понад 4 мільйони гривень.

Про це повідомили в ГУНП Миколаївської області.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що у період з 2019 по травень 2023 року службова особа виконавчої служби задля погашення особистих боргів підробляла платіжні доручення та перераховувала гроші з рахунків відділу державної виконавчої служби на рахунки фізичних та юридичних осіб, які не є сторонами виконавчих проваджень. У такий спосіб фігурантка розтратила 4 465 000 гривень.

На підставі зібраних доказів та проведених експертиз за узгодженням із прокуратурою слідчі повідомили фігурантці про підозру у скоєнні злочину за ч. 5 ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у особливо великих розмірах» та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України «Службове підроблення, що спричинили тяжкі наслідки».

Санкції статей передбачають позбавлення волі на строк до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу.

, , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *