Вознесенська окружна прокуратура забезпечила виконання рішень Єланецького районного суду, якими витребувано у фізичних осіб із незаконного володіння 6 га земель сільськогосподарського призначення.

Як повідомляє пресслужба прокуратури, підставою для звернення до суду з позовами стали встановлені факти повторного отримання особами у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

«Прокурорами установлено, що окремі громадяни отримавши в межах норм безоплатної приватизації від держави земельну ділянку площею 2 га для ведення особистого селянського господарства, знов звернулись до держави для безоплатного отримання ще однієї ділянки, що прямо заборонено законодавством. У свою чергу, Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області такі заяви належним чином не перевіряло та приймало незаконні рішення про передачу земель у приватну власність», — йдеться у повідомленні.

На виконання рішень суду земельні ділянки повернуті Єланецькій селищній раді Вознесенського району. Також, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про право власності селищної ради на вказані земельні ділянки.

Завдяки прокуратурі право власності територіальної громади на ці ділянки сільськогосподарського призначення поновлено.

, , , , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *