Голова Національної поліції України генерал поліції третього рангу Іван Вигівський представив нового начальника ГУНП в Миколаївській області – полковника поліції Сергія Махна. До цього він був начальником управління карного розшуку столичної поліції.

Очільник відомства повідомив, що попередній керівник поліції області Сергій Шайхет відтепер очолюватиме Департамент міграційної поліції НПУ.

У робочій зустрічі також взяли участь начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, в. о. голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, керівники правоохоронних органів та підрозділів сил безпеки і оборони та інші.

«Цей регіон залишається для мене близьким і важливим. Я прекрасно розумію, що рік від повномасштабної війни Миколаїв потерпав від щоденних обстрілів, я знаю, як виснажені тут мешканці. Я дякую всьому особовому складу, кожному співробітнику поліції Миколаївщині за стійкість та витримку, всі разом з силами безпеки і оборони та мешканцями відстояли місто, зупинили ворога і не дали йому прорватись далі», — зазначив Іван Вигівський.

Голова НПУ наголосив на основних приорітетах роботи, а також зауважив, що історія вже продемонструвала, яким стратегічним є Миколаївський регіон і наскільки важлива безпека на вулицях. А відтак закликав владу долучитися до реалізації важливих проєктів, як-от встановлення камер на вулицях міста в рамках проєкту «Безпечна країна», «Безпека освітнього середовища» та розвиток проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Новий очільник поліції області Сергій Махно підкреслив важливість і готовність подальшої взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними відомствами та силами безпеки і оборони країни заради забезпечення правопорядку і безпеки у громадах.

, , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *