16 жовтня до вознесенської поліції звернулася 49-річна жінка, яка стала жертвою шахраїв.

Зі слів потерпілої, під час телефонної розмови аферисти представились працівниками банку та переконали, що її гроші на банківських картках терміново потрібно перерахувати на інші рахунки, щоб убезпечити їх від несанкціонованого втручання. Жінка виконала всі вимоги псевдобанкірів та через деякий час з її банківських карток були зняті 29 тисяч 420 гривень, — повідомляє ГУНП Миколаївщини.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 КК України «Шахрайство». Санкція статті передбачає покарання до п’яти років позбавлення волі. Правоохоронці встановлюють особи шахраїв.

В поліції нагадують, що ким би не представився телефонний співбесідник, йому не можна повідомляти дані своєї банківської карти, особливо CVV код, термін дії карти, одноразові паролі з повідомлень, дані для авторизації в онлайн-банкінгу.

«Не поспішайте проводити будь-які операції за вказівками співрозмовників, обов’язково перевіряйте достовірність інформації, яку вам надають невідомі, зателефонуйте на «гарячу лінію» банку або зверніться особисто до фахівця банківської установи«, — закликають в поліції.

Якщо відносно вас скоєно злочин, необхідно зібрати інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо вас шахрайських дій та негайно звернутись до найближчого територіального відділення поліції або зателефонувати на спецлінію 102.

, , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *