Кожен індивідуальний споживач зобов’язаний укладати договори про надання житлово-комунальних послуг згідно з законодавством.

Про це нагадують у мерії Вознесенська.

«Власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг.

За результатом проведеного конкурсу, надавачем послуг зі збору та вивезенню твердих побутових відходів на території нашої громади є комунальне підприємство “Санітарна очистка міста”.

До джерел утворення побутових відносяться об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки)», — йдеться у повідомленні.

Відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів тягне за собою адміністративну відповідальність:

— на громадян – від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян — відповідно 340 грн.-1360 грн;

— на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян — відповідно 850 грн. — 1700 грн.

Для укладення договорів необхідно звернутись до КП “Санітарна очистка міста” за адресою вул. Михайлівська, 2а. тел. 063-789-89-25.

, , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *