Вранці дві російські ракети вдарили по житловому будинку і складській будівлі в Умані на Черкащині. Як повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, триває рятувальна операція. За інформацією на цю хвилину, російські ракети забрали життя 3 людей. Ще 8  травмовані.

ОНОВЛЕНО: Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що відомо вже про чотирьох загиблих. Трьох дістали з-під завалів. Ще одна людина померла в лікарні. 17 людей постраждало, вони отримують медичну допомогу. Врятовано трьох дітей. Пошуково-рятувальні роботи тривають.

ОНОВЛЕНО 9:18: Ігор Табурець повідомив, що наразі відомо про шістьох загиблих. Ще дев’ятеро людей в лікарні. Рятувальна операція триває.

ОНОВЛЕНО 10:07: Ігор Клименко розповів деталі трагедії. «Сьогодні о 4:30 ранку ворог завдав ракетного удару по Умані. Одна з ракет потрапила у житловий дев’ятиповерховий будинок. У цьому будинку практично знищено перший під’їзд. За попередніми даними, у цьому під’їзді проживали 109 осіб, 46 квартир, з них 27 повністю знищені». Наразі проводяться аварійно-рятувальні роботи. На місці працює близько 300 осіб. Це рятувальники, поліцейські та комунальні служби. «На цю мить ми маємо загиблими сім осіб, шість осіб ми дістали з-під завалів, один громадянин помер у лікарні. Також з-під завалів ми врятували 17 людей, з них троє дітей. На цей час із них 9 осіб знаходяться в лікарні. На місці події вже працюють слідчо-оперативні групи та підсилені криміналістичні лабораторії», – заявив Глава відомства. Наразі рятувальники проводять поквартирний обхід навколишніх будинків. «Постраждало і пошкоджено близько 10 багатоповерхових будинків і у кожну квартиру ми маємо зайти, аби пересвідчитись у відсутності поранених чи загиблих осіб. Тому організовано весь комплекс робіт», – додав Ігор Клименко. Також на місці події працюють кінологи. Окрім того, організовано штаб, який очолює керівник ВЦА і керівництво СБУ Черкаської області. Поліція допомагає Службі безпеки в документуванні цього воєнного злочину. Попередньо, у багатоповерхівку влучила ракета Х-101.

ОНОВЛЕНО 10:05: Ігор Клименко повідомив, що кількість загиблих в Умані зросла — щойно рятувальники дістали з-під завалів ще три тіла загиблих.

ОНОВЛЕНО 10:43: Ігор Табурець повідомив, що серед загиблих є двоє десятирічних дітей.

ОНОВЛЕНО 12:00: у МВС повідомили, що кількість жертв зросла. Відомо про 11 загиблих та ще 9 у лікарні.

ОНОВЛЕНО 12:30: з-під завалів дістали ще одне тіло. Загинули 12 людей.

ОНОВЛЕНО 12:38: з-під завалів дістали тіла ще 2 людей. Загинули 14 людей.

, , , , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *