За минулу добу, 16 липня, на території Миколаївщини зареєстровано 28 пожеж, переважна більшість яких — горіння сухої трави, сміття, чагарників, пожнивних залишків, а також пшениці на корені. Також вчора горіла господарча споруда на території приватного домоволодіння.

Як повідомили в пресслужбі ДСНС Миколаївщини, у 23 епізодах причиною займання стало необережне поводження з вогнем, в двох випадках — навмисний підпал, 1 — потрапляння боєприпасів та уламків від них, 1 — коротке замикання електропроводки, ще в одному випадку причина встановлюється.

В результаті займань маємо наступні наслідки: понад 45 га випаленої землі, знищено 20 га зернових та один автомобіль.

«Підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області забезпечено оперативне реагування на всі виклики. Завдяки своєчасно вжитим заходам від вогню вбережено 140 га пшениці на корені, п’ять житлових будинків, дві господарчі будівлі, одну літню кухню, два гаражі та один автомобіль», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що від ДСНС до гасіння залучались 30 одиниць спецтехніки та близько 100 вогнеборців, допомагали у приборкуванні вогню добровільна пожежна команда Шевченківської територіальної громади та місцева пожежна охорона Первомайське. У підвозі води сприяли місцеві фермери.

, , , , , ,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *